м. Харків, вул. Мироносицька, 94 | вул. О. Яроша, 16 Г
Про нас - Офтальміка Естетікс

Ми – відділення естетичної медицини МЦ «Офтальміка»


Місце, де поєднуються апаратна косметологія та пластична хірургія. Простір, де ви матимете більше, адже ми зібрали найкраще, що пропонує сучасна сфера краси. Осередок впевненості, затишку та турботи, а оперують в нас провідні хірурги з України та закордону.

Вітаємо, ви знайшли нас!

Тож тепер не потрібно буде іти на компроміс, обирати й сумніватися. Якщо ви почули про якусь нову процедуру і вона варта вашої уваги – вона в нас є. Ми працюємо тільки за провідними й безпечними методиками, бо хочемо, щоб ви отримали ліпший результат з усіх можливих та тішились ним якомога довше.

Ми прагнемо, щоб ви розкрили й підкреслили свою індивідуальність та природну красу й кожного дня відчували гармонію між зовнішністю та своїм внутрішнім світом.
До вашої бездоганності лише один крок, дозвольте собі зробити його разом з нами. Ми дбатимемо про вас.

Ковтун Михайло Іванович

Головний хірург Офтальміки

Кажуть, що кращому немає меж. Офтальміка – провідний медичний центр, що за 16 років досяг високого рівня довіри й поваги, маючи в пріоритеті комфорт, ефективність та бездоганну якість послуг.

Пластична хірургія – це не щось далеке й недосяжне, вашу мрію легше реалізувати, ніж ви собі уявляєте. Ми готові довести вам це.

В нас найкраща операційна, збудована за світовими стандартами, обладнання останнього покоління та команда лікарів з міжнародним досвідом, що виконали вже понад 12000 пластичних операцій. Ми звикли перевершувати очікування та маємо таку можливість, тому створили місце, що дарує молодість, енергію й позитивні зміни.

Иконка врачи

ТОП-хірурги з досвідом роботи понад 15 років

Иконка оборудование

Новітнє обладнання з Німеччини, США та Ізраїлю

Иконка безболезненно

Медичний підхід до краси

Иконка в центре

Сучасний медичний центр

-2-__

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ    Запишіться на консультацію

    Надішліть Ваші контакти. Ми зателефонуємо, проконсультуємо та запишемо на прийом.      X
      ЗАПИСАТИСЯ