м. Харків, вул. Мироносицька, 94 | вул. О. Яроша, 16 Г
Пластична хірургія Харків. МЦ "Офтальміка"

Пластична хірургія в Офтальміці,
м. Харків

Иконка врачи

Хірурги ТОП-рівня

Иконка оборудование

Новітнє обладнання з Німеччини, США та Ізраїлю

Иконка безболезненно

Безпечні процедури

Иконка в центре

Сучасний медичний центр

ПРО ПЛАСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Відтворити відео

ФОРМУВАННЯ ВУЗЬКОЇ ТАЛІЇ

ВУЗЬКА ТАЛІЯ БЕЗ ВИДАЛЕННЯ РЕБЕР

Вузька талія до недавнього часу була недосяжною мрією багатьох жінок. Вона візуально збільшує груди та стегна й чудово підкреслює жіночність, але не завжди яскраво виражена навіть у дуже струнких дівчат. І якщо раніше отримати бажане можна було тільки шляхом видалення ребер, то зараз є набагато простіший та безпечніший спосіб. Це унікальна методика з формування вузької талії, що винайдена лікарем Казбеком Кудзаєвим й широко застосовується у всьому світі.

РЕЗУЛЬТАТ після формування вузької талії

Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео
 • Зменшення об’єму талії
 • Зміна контуру тіла
 • Поліпшення зовнішнього вигляду

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ формування вузької талії

Суть процедури полягає у зміні геометрії ребер, а не у їх видаленні, як це було раніше. З боку спини виконуються невеликі надрізи, нижні ребра надсікаються й злегка надламуються за допомогою спеціального інструменту. Кут нижніх ребер після операції змінюється, і саме через це талія меншає. Результат помітний одразу та фіксується спеціальним корсетом, який потрібно носити постійно протягом деякого часу.

Процедура є безпечною, безболісною й малоінвазивною, виконується в амбулаторних умовах під місцевою анестезією та не потребує тривалої реабілітації. А головне – зберігає ребра та всі їх функції із захисту внутрішніх органів від травм та інших механічних впливів.

ВАРТІСТЬ формування вузької талії

 • Операція з формування вузької талії — 87 000 грн.

RF-ліфтинг FaceTite

Унікальні можливості:

 • Моделювання овалу обличчя
 • Підтяжка повік BlepharoTite
 • Ліпосакція та підтяжка підборіддя FaceTite

Виражені ознаки старіння шкіри, птоз, знижений тонус і деформація окремих ділянок, в’ялість, мімічні й вікові зморшки – відтепер це не привід лягати під ніж хірурга. Адже у сучасній реальності доступна інноваційна процедура радіочастотного ліфтингу FaceTite – підтяжка обличчя без крові та операції, що є однією з найбільш популярних у світі.

Це метод 3D-моделювання контурів, за допомогою якого можна суттєво підтягнути шкіру без розрізів і швів, а також найменш травматичним способом видалити надлишкові жирові відкладення, наприклад, у зоні підборіддя.

РЕЗУЛЬТАТ після FaceTite

Моделювання овалу обличчя
Підтяжка повік
Підтяжка нижньої третини обличчя
Усунення провисання шкіри в окремих ділянках
Розгладження зморшок і носогубних складок
Формування шийно-підборідного кута
Ліпосакція та підтяжка підборіддя

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ FaceTite

Процедура виконується на новітньому апараті BodyTite, що розроблений провідною ізраїльською компанією Inmode. Скорочення й ущільнення шкіри та руйнування жирових клітин відбуваються під дією радіочастотного випромінювання двох високотехнологічних електродів. Один з них знаходиться на поверхні шкіри, а інший вводиться в підшкірно-жировий шар крізь невеликий розріз та нагріває її глибокі шари.

Радіочастотний ліфтинг є безпечною, безболісною та малоінвазивною процедурою, що виконується в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Ця маніпуляція не потребує тривалої реабілітації й не залишає по собі слідів після закінчення відновлювального періоду, який є у двічі-тричі коротшим, ніж при класичному втручанні. Результат помітний практично одразу та покращується протягом кількох місяців.

ВАРТІСТЬ FaceTite

 • FaceTite (корекція малярних мішків) – 20 000 грн.
 • FaceTite (усунення другого підборіддя) – 40 000 грн.
 • FaceTite одна зона – 15 000 грн.
 • BlepharoTite два ока – 56 000 грн.
 • Моделювання овалу обличчя – 90 000 грн.

Збільшення грудей (мамопластика)

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій у світі. Мамопластика дозволяє надати грудям привабливу форму, підвищити самооцінку й поліпшити якість життя. Красиві груди чудово балансують фігуру, роблять її ефектною та більш гармонійною.

РЕЗУЛЬТАТ після Мамопластики

ВАРТІСТЬ Мамопластики

 • Збільшення грудей з імплантами (все включено) — 4000$ – 7000$
 • Ліпофілінг грудей — 45 000 грн.
 • RF-підтяжка грудей BreastTite — 93 000 грн.
 • Мастопексія периареолярна — 37 000 грн.
 • Мастопексія Т-подібна — 110 000 грн.
 • Зменшення молочних залоз, 1 категорія — 127 700 грн.
 • Зменшення молочних залоз, 2 категорія — 165 000 грн.
 • Видалення імплантатів молочних залоз — 91 500 грн.
 • Капсулотомія (1 сторона) — 27 500 грн.
 • Відновлення ареоли та соска при їх відсутності (1 сторона) — 25 700 грн.
 • Зменшення сосків (1 сторона) — 18 300 грн.
 • Корекція втягнутих сосків (1 сторона) — 18 300 грн.
 • Усунення гінекомастії — 73 000 грн.

RF-ліфтинг BreastTite (підтяжка грудей)

Підтяжка грудей без розрізів

Донедавна вирішити проблему із птозом та втратою природної форми грудей можна було лише за допомогою хірургічної підтяжки, що лишала по собі рубці, нехай і практично непомітні, та мала тривалий реабілітаційний період. Але тепер альтернатива є. Це радіочастотна підтяжка грудей BreastTite, яка широко застосовується в провідних клініках США, Європи та Південної Америки.

РЕЗУЛЬТАТ після BreastTite

Відтворити відео
 • Підтяжка грудей, коригування птозу та псевдоптозу молочних залоз
 • Скорочення площі шкіри без її висічення та розрізів
 • Вирівнювання асиметрії молочних залоз
 • Поліпшення зовнішнього вигляду, підвищення еластичності шкіри

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ BreastTite

Підтяжка грудей BreastTite на відміну від класичних операцій проводиться без великих розрізів, а лише за допомогою мікропроколу шкіри спеціальним електродом. Інший електрод при цьому знаходиться на поверхні шкіри. Під впливом радіочастотних хвиль шкіра та підшкірно-жировий шар молочних залоз помітно скорочуються, але безпосередньо на молочні залози випромінювання не впливає, тому процедура вважається абсолютно безпечною.

Радіочастотна підтяжка грудей є безболісною та малоінвазивною процедурою, що виконується в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Вона не потребує тривалої реабілітації та не залишає по собі слідів після закінчення відновлювального періоду, який є у двічі-тричі коротшим, ніж при класичному втручанні. Результат помітний практично одразу та покращується протягом кількох місяців поспіль.

ВАРТІСТЬ BreastTite

 • BreastTite – підтяжка грудей — 93 000 грн.

Пластичні хірурги

Аршакян_сайт

Аршакян
Вардан Арамаісович

Пластичний хірург

Кандидат медичних наук.

Має три спеціалізації – пластична та загальна хірургія й онкологія. Веде наукову та викладацьку діяльність, постійно підвищує кваліфікацію й бере участь у міжнародних конгресах з актуальних питань пластичної медицини.

Виконує ліпосакцію з радіочастотною ліпокоагуляцією FaceTite та BodyTite, а також формування вузької талії за унікальною методикою без видалення ребер, корегування розміру грудей.

Освіта: Новосибірський державний медичний університет, інтернатура за фахом “Онкологія” та “Загальна хірургія”

Досвід: 15 років хірургічної практики. 

Чугай_сайт

Чугай
Олена Володимирівна

Пластичний хірург

Лікар вищої категорії.

Проходила стажування по естетичної хірургії і контурної пластики обличчя в провідних європейських клініках (Італія, Іспанія, Німеччина).

Застосовує в роботі європейські методи блефаропластики, які є менш інвазивними (щадними) в порівнянні з традиційними методами.

Освіта: Тернопільський національний медичний університет, лікувальний факультет (1996), інтернатура в ТНМУ за фахом «Офтальмологія».

Досвід: Має 24 роки хірургічної практики. Виконує блефаропластику з 1999 року.

Панченко_сайт

Панченко
Іван Сергійович

Пластичний хірург

Виконує процедури з формування вузької талії за унікальною методикою без видалення ребер, ліпосакції й радіочастотного моделювання овалу обличчя та підборіддя FaceTite, підтяжки грудей BreastTite, а також блефаропластику.

Освіта: медичний факультет ХНУ ім. В. Н. Каразіна та інтернатуру з хірургії ХМАПО.

Досвід: Має 11 років хірургічної практики й багатьох задоволених пацієнтів

ВІДГУКИ про нас

Відтворити відео

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ  Ми в Instagram

  [fts_instagram instagram_id=17841438069500800 access_token=IGQVJYMlFCYVN5UXBJMEtacFRpODY3SHB5czFkcEhQaC1EbWpaYnZAGODFHT1YtYmY4VlY3d3hPcFo5MXVCazBQdVhLMVo2WHVGNlhfeU9aMF9oeld4eUp2VWJtd01pdXFoZAEM3aTh3 pics_count=6 type=basic super_gallery=yes columns=3 force_columns=no space_between_photos=1px icon_size=65px hide_date_likes_comments=no]
  Запишіться на консультацію

  Надішліть Ваші контакти. Ми зателефонуємо, проконсультуємо та запишемо на прийом.   X
   ЗАПИСАТИСЯ